„Záleží mi na podpoře a uměleckém růstu spolupracujících umělců. Agentura se zakládá na sdílené radosti z hudby. My všichni chceme zprostředkovávat silné hudební prožitky vám posluchačům.“

Proč Makropulos? Protože máloco je tak nesmrtelné, jako hudba. Monteverdi, Bach a Zelenka jsou z dnešního pohledu autoři "staré hudby", promlouvají k nám však stejně aktuálně i dnes. Stejně tak přesvědčivá bude i hudba Janáčka, Korngolda nebo Kaprálové pro posluchače o dvě století později.

Mám tu velkou radost a čest spolupracovat s umělci, kteří onu nesmrtelnou hudbu dovedou přednést tak, že nám "jde mráz po zádech a zapomeneme dýchat", použiji-li parafrázi citátu Leoše Janáčka. Kromě toho jsou to i skvělí lidé a mimo profesní setkávání v koncertních síních jsme také přáteli i v našich osobních životech.

Názvem Makropulos byla nedávno pojmenována planeta, která obíhá hvězdu Absolutno a lze ji spatřit okem. Věřím, že naše nová agentura a její hvězdy budou zářit a potkávat se s vámi co nejčastěji na koncertních podiích.

Agentura Makropulos chce být důvěryhodným a spolehlivým partnerem domácím i zahraničním pořadatelům, jejím záměrem je reprezentovat nejvyšší uměleckou kvalitu a jednat s individuálním přístupem ke každému partnerovi.

Srdečně,

Martina Výrková