Průzračná interpretace Marka Kozáka na Klavírním festivalu Rudolfa Firkušného

6. 11. 2020
Přímý přenos koncertu Marka Kozáka z kostela sv. Vavřince v Praze nabídl pestrý repertoár, který potvrdil již známé interpretační kvality tohoto mladého klavíristy.

Tomáš Jamník vystoupí v sále Berlínské filharmonie s Deutsches Symphonie-Orchester a Jakubem Hrůšou

24. 10. 2020
Tomáš Jamník zahraje 1. violoncellový koncert Bohuslava Martinů s Deutsches Symphonie-Orchester (DSO) pod vedením Jakuba Hrůši v Belínské filharmonii ve slavnostní den 28. října.

Inaugurační koncerty Petra Popelky s Norským rozhlasovým orchestrem (online)

10. 9. 2020
Od září 2020 je Petr Popelka šéfdirigentem Norského rozhlasového orchestru (KORK) v Oslu a zároveň hlavním hostujícím dirigentem Janáčkovy filharmonie Ostrava (JFO). Jeho dva inaugurační koncerty v Oslu jsou k poslechu díky stream záznamu online.

Josef Špaček a Tomáš Jamník v komorní řadě Dvořákovy Prahy

8. 9. 2020
Josef a Tomáš tvoří hvězdnou sestavu Komorní řady Dvořákovy Prahy a vystoupí zde mj. s oběma klavírními kvartety Antonína Dvořáka.

Jana Boušková chystá nové CD a premiéru na Dvořákově Praze

6. 9. 2020
Jana Boušková v současné době natáčí nové sólové CD a připravuje novodobou světovou premiéru harfového koncertu Eliase Parish Alvarse na MHF Dvořákova Praha

Tomáš Jamník v koncertní sezoně 2020/21

1. 9. 2020
V koncertní sezoně 2020/21 se český violoncellista Tomáš Jamník objeví na několika významných domácích i světových pódiích. Opětovně vystoupí na festivalu Dvořákova Praha, v Berlínské filharmonii jej čeká vysněný debut s Deutsches Symphonie-Orchester.